O nas

Jesteśmy grupą pasjonatów, którzy starają się rozpowszechniać wiedzę związaną z kobiecym cyklem i zdrowiem oraz tematami ginekologicznymi w przystępny sposób.

dr lek. med. Radosław Maksym

Specjalista ginekologii i położnictwa, konsultant medyczny naprotechnologii. 

Pełnił rolę eksperta i wykładowcy w Narodowym Programie Prokreacyjnym Ministerstwa Zdrowia. Obecnie jest pracownikiem Szpitala św. Zofii i członkiem zespołu lekarskiego Instytutu Rodziny. W ramach swoich zainteresowań klinicznych i naukowych zajmuje się wpływem chorób ginekologicznych i endokrynologicznych na płodność, ze szczególnym uwzględnieniem zaburzeń owulacji, endometriozy i mięśniaków macicy. Prowadzi badania w dziedzinie prokreacji człowieka dotyczące możliwości chirurgicznej i nieinwazyjnej poprawy płodności. Jest autorem i recenzentem licznych publikacji naukowych oraz rozdziałów w książkach dotyczących tej dziedziny. Spis publikacji dostępny na stronie ResearchGate.

Katarzyna Zalewska

Położna, redaktorka serwisu termometrowulacyjny.pl i autorka womenstory.pl, gdzie dzieli się położniczą wiedzą i osobistymi, macierzyńskimi doświadczeniami. Instruktorka Naturalnego Planowania Rodziny, prelegentka konferencji na temat ciąży i NPR.

Katarzyna Zielińska

Pasjonatka tematów dotyczących zdrowia kobiet, redaktorka serwisu termometrowulacyjny.pl. Autorka postów i grafik zamieszczonych na Facebooku oraz Instagramie “Moja Owulacja”.